DIN933 M12-1.75X50 316 B
Extended
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN933 M12-1.75X50 316 B
Description
1.75mm 12mm 316 stainless steel 50mm Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M12X50 Natural color - Screw & bolt ROHS