DIN912 M18-2.5X55 316 B Q
Mechanical Assembly
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN912 M18-2.5X55 316 B Q
Description
18mm 2.5mm 316 stainless steel 55mm DIN912 Fully Threaded M18X55 Natural color - Hexagon socket cylindrical head screw ROHS