AUB045N12
MFR.Part #
AUB045N12
JLCPCB Part #
C18722990
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11.701nF 120V 169A 178.1nC@10V 310W 4.5V@250uA 4.5mΩ@10V 47pF 654pF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS