AZ6A25-01B
Extended
Manufacturer
AMAZING
MFR.Part #
AZ6A25-01B
JLCPCB Part #
C7079273
Package
XFBGA-2
Description
-55℃~+85℃ 1 16A@8/20us 1uA 2.5V 3.5V 4V 75pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional XFBGA-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS