SSGM240100
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SSGM240100
JLCPCB Part #
C231756
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100mA 2.54mm 4 50V Black SPST Slide, Recessed 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS