SSCF310100
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SSCF310100
JLCPCB Part #
C278347
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100mA 11mm 12V 21.4mm 5.8mm 50,000 cycles PC Pin 插件 Limit Switches ROHS