SPVQ811006
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SPVQ811006
JLCPCB Part #
C470698
Package
插件,8.3x5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 12V 5.3mm 6.5mm 8.3mm PC Pin Round Plunger SPST-NO 插件,8.3x5.3mm Limit Switches ROHS