CAA-11.0592-18-3050-R
Extended
Manufacturer
AKER
MFR.Part #
CAA-11.0592-18-3050-R
JLCPCB Part #
C5610681
Package
SMD,11.4x4.7mm
Description
-20℃~+70℃ 11.0592MHz 18pF 50Ω ±30ppm ±50ppm SMD,11.4x4.7mm Crystals ROHS