49SN-012000-F-AL-00
Extended
Manufacturer
AKER
MFR.Part #
49SN-012000-F-AL-00
JLCPCB Part #
C19078130
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 20pF 40Ω ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS