SPZ1TM471B09O00R
MFR.Part #
SPZ1TM471B09O00R
JLCPCB Part #
C112530
Package
Plugin,D5.5xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 12V 2.5mm 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 3.2A@100kHz 470uF 5.5mm 9mm ±20% 插件,D5.5xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS