SPZ1CM471E11O00R
MFR.Part #
SPZ1CM471E11O00R
JLCPCB Part #
C2990904
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 15mΩ@100kHz 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 3.1A@100kHz 470uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS