SPZ1AM331E08O00R
MFR.Part #
SPZ1AM331E08O00R
JLCPCB Part #
C156452
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2.5mm 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 3.3A@100kHz 330uF 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS