SPZ0JM471E08O00R
MFR.Part #
SPZ0JM471E08O00R
JLCPCB Part #
C112525
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 15mΩ@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.4A@100kHz 470uF 6.3V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS