SPZ0JM471E07O00R
MFR.Part #
SPZ0JM471E07O00R
JLCPCB Part #
C112524
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 3.9A@100kHz 470uF 6.3V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS