EWH2WM820M30OT
MFR.Part #
EWH2WM820M30OT
JLCPCB Part #
C2832340
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
18mm 2000hrs@105℃ 30mm 450V 82uF ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS