EWH2WM470L25OT
MFR.Part #
EWH2WM470L25OT
JLCPCB Part #
C2832336
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 25mm 450V 47uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS