EWH2GM820X35OT
MFR.Part #
EWH2GM820X35OT
JLCPCB Part #
C724697
Package
Plugin,D14xL35mm
Description
14mm 35mm 400V 82uF ±20% 插件,D14xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS