EWH2GM680L300T
MFR.Part #
EWH2GM680L300T
JLCPCB Part #
C528706
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 30mm 400V 68uF ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS