EWH2GM680L300T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EWH2GM680L300T
JLCPCB Part #
C106752
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 30mm 400V 465mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS