EWH2GM4R7F120T
MFR.Part #
EWH2GM4R7F120T
JLCPCB Part #
C498163
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 4.7uF 400V 48mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS