EWH2GM150F16OT
MFR.Part #
EWH2GM150F16OT
JLCPCB Part #
C2924489
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 15uF 16mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS