EWH2GM101L30OT
MFR.Part #
EWH2GM101L30OT
JLCPCB Part #
C2832326
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
100uF 16mm 16mm 2000hrs@105℃ 400V ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS