EWH2GM101L25OT
MFR.Part #
EWH2GM101L25OT
JLCPCB Part #
C2832327
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
100uF 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 400V ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS