EWH2GM100G12OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EWH2GM100G12OT
JLCPCB Part #
C105338
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10mm 10uF 12mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS