EWH1KM471L30OT
MFR.Part #
EWH1KM471L30OT
JLCPCB Part #
C106744
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
100V 16mm 2000hrs@105℃ 30mm 470uF 7.5mm 715mA@120Hz ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS