EWH1KM331W25OT
MFR.Part #
EWH1KM331W25OT
JLCPCB Part #
C160139
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
100V 12.5mm 2000hrs@105℃ 25mm 330uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS