EWH1KM221K20OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EWH1KM221K20OT
JLCPCB Part #
C105331
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
100V 13mm 2000hrs@105℃ 20mm 220uF 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS