EWH1JM470E12OT
MFR.Part #
EWH1JM470E12OT
JLCPCB Part #
C105330
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS