EWH1JM222M35C50T
MFR.Part #
EWH1JM222M35C50T
JLCPCB Part #
C528708
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2200uF 35mm 63V ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS