EWH1HM471G20OT
MFR.Part #
EWH1HM471G20OT
JLCPCB Part #
C112515
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 2000hrs@105℃ 20mm 470uF 50V 530mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS