EWH1HM331G16OT
MFR.Part #
EWH1HM331G16OT
JLCPCB Part #
C160191
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 2000hrs@105℃ 330uF 410mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS