EWH1HM222L30OT
MFR.Part #
EWH1HM222L30OT
JLCPCB Part #
C2832303
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 2200uF 30mm 50V ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS