EWH1HM221G13C33T
MFR.Part #
EWH1HM221G13C33T
JLCPCB Part #
C5156681
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 13mm 220uF 50V ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS