EWH1EM471G13B50T
MFR.Part #
EWH1EM471G13B50T
JLCPCB Part #
C724682
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 25V 470uF ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS