EWH1EM222W25OT
MFR.Part #
EWH1EM222W25OT
JLCPCB Part #
C721329
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2200uF 25V 25mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS