EWH1CM470D11OT
MFR.Part #
EWH1CM470D11OT
JLCPCB Part #
C724421
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 11mm 16V 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS