EWH1CM222W20OT
MFR.Part #
EWH1CM222W20OT
JLCPCB Part #
C721325
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 20mm 2200uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS