EWH1CM101D11OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EWH1CM101D11OT
JLCPCB Part #
C105312
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
100uF 110mA@120Hz 11mm 16V 2000hrs@105℃ 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS