EWH1AM471F11OT
MFR.Part #
EWH1AM471F11OT
JLCPCB Part #
C105311
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
10V 11mm 2000hrs@105℃ 250mA@120Hz 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS