EWH1AM221E11OT
MFR.Part #
EWH1AM221E11OT
JLCPCB Part #
C2832288
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
10V 11mm 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS