EWH1AM102F14OT
MFR.Part #
EWH1AM102F14OT
JLCPCB Part #
C106725
Package
Plugin,8x14mm
Description
1000uF 10V 14mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 8mm 插件,8x14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS