EWH1AM102F120T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EWH1AM102F120T
JLCPCB Part #
C105310
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
1000uF 10V 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS