ERZ1VM561G20OTG
MFR.Part #
ERZ1VM561G20OTG
JLCPCB Part #
C2990933
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 35V 560uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS