ERZ1HM101E12OTG
MFR.Part #
ERZ1HM101E12OTG
JLCPCB Part #
C2990939
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12mm 2.5mm 50V 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS