ERZ1EM102G25OT
MFR.Part #
ERZ1EM102G25OT
JLCPCB Part #
C42375836
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 18mΩ@100kHz 2.25A@100kHz 25V 25mm 5mm ±20% Plugin,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS