ERS1VM470D12C35T
MFR.Part #
ERS1VM470D12C35T
JLCPCB Part #
C435387
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
12mm 2mm 35V 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS