ERS1VM221G13C35T
MFR.Part #
ERS1VM221G13C35T
JLCPCB Part #
C721277
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 220uF 35V ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS