ERS1VM221F16OT
MFR.Part #
ERS1VM221F16OT
JLCPCB Part #
C106698
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
16mm 220uF 3.5mm 35V 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS