ERS1VM101F12OT
MFR.Part #
ERS1VM101F12OT
JLCPCB Part #
C721273
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
100uF 12mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS