ERS1KM820G16OT
MFR.Part #
ERS1KM820G16OT
JLCPCB Part #
C106693
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
100V 10mm 16mm 5mm 7000hrs@105℃ 82uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS